Відправка товару на ремонт Новою поштою
Про нас

Сервісний центр "ІТS" створений у 2003 році і зарекомендував себе, як надійний та відповідальний партнер, що виконує сервісне обслуговування гарантійної та негарантійної техніки відомих світових торгових марок JBL, Harman/Kardon, AKG, Yurbuds, Sennheiser, KOSS, Plantronics, Ansmann, Ibiza, Dreamwave, Jarre, Astell&Kern, Fiio, Audio-Technica, Aerial7, LTC, Barska, Alpen, Bresser, Armytec, EA2, Oregon Scientific, La Crosse, NuPrime, Centrance, Metz, Nissin, Meze, Periodic Audio, Marley, Acoustune, Campfire Audio, Cresyn, Hawke, Konus, Jam Audio, Shozy, Tn'B та інших. Ми проводимо діагностику та ремонт техніки за такими напрямами: дротові та бездротові навушники, гарнітури, акустичні системи, портативні HI-Res та МP3- плеєри, ЦАПи, портативні підсилювачі, зарядні пристрої, метеостанції, оптичні пристрої та інше.


Основними критеріями роботи Сервісного центру "ITS" є висока якість послуг з мінімальними витратами часу, високі стандарти обслуговування клієнтів. В штаті сервісного центру працюють висококваліфіковані спеціалісти, здатні виконувати технічні завдання будь-якого рівня складності. Сервісний центр забезпечений всім необхідним технічним обладнанням для проведення якісних діагностичних і ремонтних робіт різного рівня складності. Постійне вдосконалення системи роботи, застосування нових рішень дає можливість проводити якісне сервісне обслуговування в стислі строки. Більшість видів техніки обслуговується в сервісному центрі на місці, в присутності клієнтів.


Вже багато років ми співпрацюємо з усіма великими торговельними мережами техніки в Україні. Доставка техніки кур'єрськими службами в Сервісний центр з більшості населених пунктів України дає можливість значно прискорити процес сервісного обслуговування.


Сервісний центр розташований в Шевченківському районі міста Києва, поблизу станції метро «Берестейська». У великих містах України створена партнерська мережа пунктів приймання техніки на сервісне обслуговування. Сервісний центр виконує замовлення на сервісне обслуговування техніки від фізичних та юридичних осіб.
Основними нашими досягненнями є:
Швидкі та якісні діагностика та ремонт техніки
Інформування клієнтів про стан робіт

Індивідуальний підхід
Гарантія на виконані роботи
15-річний досвід роботи в сфері обслуговування, висококваліфікований персонал
Зручне місцерозташування
(ст. М. Берестейська, ст. М. Шулявська)
Ми обслуговуємо техніку торгових марок:
Зв'язатись з нами
Made on
Tilda